6035 North Northwest Highway, Suite 201, Chicago, IL 60631

Office Hours: Mon. - Fri. 9am - 5pm | Tues. til 9pm | Sat. by appt.

Call Us773-631-7100

Prawnicy od planowania majątkowego w Jefferson Park

Adwokaci od planowania majątkowego w Elmwood Park

Specjaliści od prawa chroniącego osoby starsze na północnej stronie Chicago

Nasza kancelaria Otte & Czajkowska, LLC, oferuje klientom na północnej stronie Chicago pełen zakres usług w dziedzinie planowania majątkowego, zarządzania majątkiem oraz ochrony prawnej osób starszych. Pomagamy także w zakresie prawa biznesowego oraz transakcji uwzględniającej lokale mieszkaniowe. Nasi doświadczeni adwokaci posiadają rozległą wiedzę i umiejętności oraz mogą pomóc przy nawet najbardziej zawiłych problemach prawnych.

O naszej Kancelarii

Adwokaci Michael A. Otte i Izabela Czajkowska kontynuują działalność Chestera Przybylo & Associates, którego kancelarię przejęli z zamiarem kontynuacji działalności i dalszego zapewnienia klientom wysokiej jakości usług prawnych w chicagowskiej dzielnicy Jefferson Park i okolicy.

Jesteśmy dumni z tego, że jako jedna z niewielu kancelarii prawnych w naszym stanie oferujemy planowanie majątkowe i opiekę prawną nad osobami starszymi w języku polskim. Zarówno Mecenas Czajkowska, jak i asystenci pracujący w kancelarii mówią płynnie po polsku, co pozwala na pomoc polskojęzycznym klientom, którzy szukają doradztwa w tych dziedzinach.

Specjaliści od planowania majątkowego i sądów spadkowych w Elmwood Park

Wykwalifikowani adwokaci w naszej kancelarii są gotowi pomóc we wszystkich aspektach procesu planowania majątkowego. Pomożemy stworzyć testament, fundusze powiernicze każdego rodzaju, ełnomocnictwa, advance medical directive oraz inne dostępne narzędzia jakie można wykorzystać do ochrony praw klienta przy jednoczesnym zabezpieczeniu jego majątku. Z naszą pomocą można zmniejszyć lub wyeliminować wiele zobowiązań podatkowych związanych z przepisywaniem aktywów na przyszłe pokolenia.

Nasz zespół jest także uprawniony do działania w sprawach spadkowych, administracji nieruchomościami oraz sporów sądowych. Oferujemy doradztwo wszystkim stronom funduszy powierniczych od wykonawców przez powierników po inne osoby pełniące funkcje związane z zarządzaniem funduszami. Nasi prawnicy pomogą w sporach sądowych podczas postępowaniu spadkowego by chronić prawa spadkobierców oraz beneficjentów.

Doradztwo prawne dla osób starszych w okolicach Norridge.

Poza planowaniem majątkowym Kancelaria Otte & Czajkowska, LLC zapewnia również reprezentację w innych dziedzinach prawa chroniącego osoby starsze. Wiemy, że osoby starsze należą do najbardziej bezbronnych członków naszej społeczności i że staranne, celowe planowanie ma kluczowe znaczenie dla ochrony ich interesów. Nasi prawnicy mogą pomóc w planowaniu pod kątem Medicaid, składaniu podań o świadczenia Medicaid i dla weteranów, a także w planowaniu pod kątem długoterminowej opieki. Pomagamy również osobom zainteresowanym uzyskaniem opieki prawnej nad osobami starszymi czy niepełnosprawnymi.

Skupiające się na klientach rozwiązania prawne dla mieszkańców Niles i Morton Grove

W naszej kancelarii duży nacisk kładziemy na poznanie naszego Klienta i zrozumienie jego potrzeb i celów. Możemy dzięki temu tworzyć indywidualne strategie opracowane z myślą o konkretnych problemach. Dzięki naszej pomocy klienci mogą pozbyć się niepewności związanej z przyszłością a także zapewnić rodzinie bezpieczeństwo i spokój na jakie zasługują.

Aby dowiedzieć się więcej o nas lub umówić się na spotkanie, skontaktuj się z naszym biurem. Zadzwoń pod numer 773-631-7100 po poufną konsultację w naszej Kancelarii. Obsługujemy klientów w okolicach Jefferson Park, Elmwood Park, Niles, Norridge, Morton Grove, Harwood Heights, Des Plains, Glenview, Edgebrook, Edison Park, Lincolnwood oraz w całej północno-zachodniej części Chicago.

Chicago Bar Association NAELA Illinois State Bar Association NAELA
Otte & Czajkowska, LLC
LinkedIn
Search
Back to Top